درباره بهترینه

 

تاریخچه:

مجتمع صنايع غذايي بهترينه پونل در سال ۱۳۶۸ به صورت سنتی فعاليت خود را با توليد و بسته بندي انواع برنج ايرانی آغاز نمود و در سال ۱۳۷۹ كارخانه جديد به منظور افزايش حجم، نوع و ارتقاء كيفيت توليد، توسط مجهزترين ماشين آلات بسته بندي، در قالب يك فرآيند كاملاً بهداشتی و پيشرفته، مطابق با استانداردهاي روز دنيا در بخش توليد و بسته بندی برنج و چای اعلای ايرانی در شهر پونل استان گيلان تأسيس گرديد.

 

برنج:

غذایی که قد می‌کشد؛ وعده غذایی محبوبی كه سفره بدون آن كامل نیست. با برنج است که کدبانوی ایرانی مهارتش را در آشپزی به رخ می‌کشد. مرغوب‌ترین برنج دنیا، برنج ایران است و بهترین نوع برنج ایرانی،‌ دمسیاه و هاشمی. دو نوع برنجی كه تنها انتخاب‌های بهترینه به شمار می‌روند.

شرکت بهترینه افتخار دارد، مرغوب ترین برنج ایرانی را از لحاظ عطر، طعم، ری، خوش پخت بودن، صد در صد خالصی، بدون هیچگونه مواد نگهدارنده یا شیمیایی و با تایید اداره بهداشت و نظارت بر مواد غذایی کشور عرضه نماید. مراحل کاشت ، داشت و برداشت برنج بهترنه در شالیزار های سرسبز استان گیلان انجام می شود. بعد از مرحله برداشت در کارخانه برنج کوبی تحت نظارت کارشناسان با دستگاه های مکانیزه و در محیطی کاملا بهداشتی طی فرایند پوست گیری ، بوجاری و سورتینگ ، دانه بندی و آماده بسته بندی می شود.

عطر و طعم بی‌نظیر برنج بهترینه با هیچ برنج دیگری قابل مقایسه نیست. با بهترینه،‌ كیفیت زندگی بالاتر از همیشه است. چرا كه مشتریان بهترینه؛‌ لایق بهترین ها هستند.

 

چای:

چای تنها یك نوشیدنی گرم نیست.‌ یك گفتمان است؛‌ گرمابخش وجود و بهانه‌ای برای آغاز یك معاشرت دل‌چسب. بی‌دلیل نیست كه نام «محبوب‌ترین نوشیدنی دنیا» را با خود یدک می‌كشد. نوشیدنش خستگی‌ها را فراری داده،‌ حس خوب آرامش به همراه دارد.

چای ایرانی بهترینه به جهت عدم استفاده از هر گونه رنگ، اسانس و افزودنی های شیمیایی پس از دم کشیدن دارای رنگی شفاف و تا اندازه ای کمرنگ میباشد. کم رنگ بودن(که با رقیق بودن تفاوت دارد) جزو کاستی های چای محسوب نمی‌گردد. معروف‌ترین چای‌های با کیفیت در دنیا، کم رنگ هستند و کاربرد روش‌هایی برای افزایش رنگ آنها به کیفیت آنها لطمه وارد می‌کند. از همین رو چای ایرانی یکی از بهترین چای های دنیا است.

سرمای زمستان در استان های چای خیز ایران از رشد آفات در گیاه چای ممانعت به عمل می آورد. این در حالیست که در اکثر مناطق چای خیز دنیا به علت عدم تنوع آب و هوایی، شرایط برای رشد آفات وجود دارد. عدم استفاده از آفت کش ها چای ایرانی را به عنوان چای سالم در همه جهان شاخص کرده است.

بهترینه، تازه ترین و بهترین انواع چای ایرانی­ منتخب از باغات چای واقع درمناطق چای خیز شمال کشور از جمله لاهیجان، فومن، رودسر و لنگرود را برای مشتریان محترم فراهم کرده است.

 

مشتريان ما شركای تجاری ما به حساب مي آيند، لبخند و رضايت مشتري در طول سال ها باعث دلگرمی و رشد ما شده و نيروي محركی بوده تا هر روز به اهدافمان نزديک تر شويم و ايمان داريم كه به تمامي اهداف مشتركمان خواهيم رسيد.

 

هدف ما در مجموعه بهترینه:

۱- تأمین خواست و نیاز مصرف کننده

۲- ارائه محصول با کیفیت بالا و حفظ بالاترین استانداردهای مصرف

۳- قیمت مناسب و رقابتی

۴- عرضه مستقیم و حذف واسطه

۵- دسترسی سریع و آسان

تماس با ما